Mexmo by Andzia There

MEXMO by Andzia There to marka, która powstała z myślą o osobach, poszukujących doskonałych kosmetyków, tworzonych w zgodzie z najnowszymi trendami i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wierzymy, że każdy zasługuje na jak najlepszą pielęgnację, dlatego nasze produkty wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, ale także przystępną ceną.

Produkty najwyższej jakości

W MEXMO specjalizujemy się w produkcji kosmetyków kolorowych, a także produktów do twarzy, ciała i włosów. Te ostatnie są nam szczególnie bliskie, dlatego poza naturalnymi olejkami i preparatami do ich pielęgnacji, tworzymy niezwykle delikatne akcesoria do ich stylizacji, wykonane ze 100% jedwabiu.

W kwestii kosmetyków kolorowych również stawiamy na najwyższą jakość, jednocześnie dbając o różnorodność. Oferujemy cienie do powiek prasowane jak i sypkie, róże do policzków, a także pudry do twarzy sypkie i prasowane, które pokochają profesjonaliści i amatorzy.


O Andzia There

Dyrektor kreatywną, współwłaścicielką i twarzą marki MEXMO jest Angelika Martyn, znana jako Andzia There – blogerka, influencerka i znawczyni tematów, związanych z modą i urodą.

Prowadzone przez nią profile i grupy w mediach społecznościowych gromadzą łącznie ponad 500 000 fanów, a jej filmy i relacje, dotyczące makijażu, pielęgnacji ciała i włosów należą do najpopularniejszych w sieci.

Tworząc nowe produkty Andzia There czerpie inspiracje z własnych doświadczeń, na pierwszym miejscu stawiając jakość i satysfakcję klientów, jednocześnie mając na uwadze troskę o środowisko naturalne.

Polecane produkty